Pożyczki bez zaświadczeń – kto może skorzystać?

Pożyczki bez zaświadczeń - kto może skorzystać?

Kategoria: Biznes | Autor: Monika Nowicka

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? W tej sytuacji mamy kilka wyjść – skorzystanie z usług banku lub firmy pożyczkowej. Wśród różnic między tymi instytucjami znajdziemy między innymi liczbę zbędnych formalności. Pod tym względem najlepsze są pożyczki bez zaświadczeń. Jak działają i kto może z nich skorzystać? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania już za chwilę.

Pożyczki bez zaświadczeń

Udając się do banku w celu otrzymania kredytu gotówkowego zwykle musimy przygotować sporo dokumentów. Wśród nich zwykle jest zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Otrzymamy je od swojego pracodawcy, co może wymagać nieco czasu. Taki warunek banki stawiają w szczególności nowym klientom. Również w przypadku kredytów na większą kwotę musimy liczyć się z takim, dodatkowym warunkiem.

Nie ma wątpliwości, że dodatkowe wymagania banków znacznie wydłużają czas potrzebny do odebrania wypłaty środków. W przypadku pożyczek jest zresztą tak samo. Jeśli zależy Ci na szybkim dostępie do pieniędzy, skorzystaj z pożyczki bez zaświadczeń. Najczęściej dostaniesz ją przez Internet, a warunki stawiane klientom są proste do spełnienia.

Jak działają pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?

Pożyczki bez zaświadczeń najczęściej są rodzajem pożyczek online. W pierwszej kolejności musimy więc przejść na stronę internetową firmy udzielającej pożyczki. Wcześniej możemy poświęcić nieco czasu na znalezienie najkorzystniejszej propozycji. Również tę czynność wykonamy jednak bez wychodzenia z domu – przez Internet. Cały proces ubiegania się o pożyczkę możliwy jest przez komputer, a także z poziomu naszego smartfona lub tabletu.

Na stronie pożyczkodawcy znajdziemy pola do wyboru kwoty pożyczki, a także okresu jej spłaty. Najczęściej są to dwa suwaki. Zmieniając ich pozycję od razu zobaczymy koszty pożyczki i wysokość pojedynczej raty. Warto przy tym zwrócić szczególną uwagę na RRSO. Jak dowiemy się z serwisu super-pozyczka.pl rzeczywista roczna stopa oprocentowania mówi nam, jakie są łączne koszty pożyczki lub kredytu w stosunku do pożyczonej sumy – w ujęciu rocznym. Dzięki RRSO możemy porównać ze sobą nawet zobowiązania na różne kwoty i z innym terminem spłaty.

Kolejnym krokiem jest przejście na stronę z formularzem – wnioskiem o pożyczkę. Wpisujemy tam swoje dane osobowe, informacje o dochodach i ich źródle. W przypadku pożyczki bez zaświadczeń te dane mają formę oświadczenia. Nie musimy ich dodatkowo potwierdzać dokumentami od pracodawcy, czy wyciągiem z konta. Na końcu akceptujemy wszelkie regulaminy i wymagane zgody. Pozostaje już tylko poczekać na wypłatę środków na podany we wniosku numer konta.

Jakie dokumenty są potrzebne?

W przypadku pożyczki bez zaświadczeń zwykle jedynym wymaganym dokumentem jest aktualny dowód osobisty. Służy do potwierdzenia tożsamości wnioskodawcy. Niekiedy możemy też przeprowadzić weryfikację tożsamości w inny sposób – przelewem online lub przez logowanie do e-bankowości. Wtedy nie musimy udostępniać firmie pożyczkowej żadnych dokumentów.

Kto może dostać pożyczkę bez zaświadczeń?

Z założenia pożyczki bez zaświadczeń dostępne są dla niemal każdego .Wystarczy posiadać jakiekolwiek źródło dochodu, wymagana jest też oczywiście odpowiednia zdolność kredytowa. Pożyczkodawca ocenia ją na podstawie podanych przez klienta informacji – zarówno o zarobkach, zobowiązaniach, jak i średnich kosztach związanych z utrzymaniem się (np. koszty mieszkaniowe, rachunki, inne osoby na utrzymaniu).

Warunki jakie musi spełnić wnioskodawca przy pożyczce bez zaświadczeń:

  • ukończone 18 lat
  • limit wieku (często 70 lub 75 lat)
  • polskie obywatelstwo

  • Reklama

  • zamieszkiwanie na terenie Polski
  • zdolność kredytowa
  • jakiekolwiek źródło dochodów
  • numer konta w polskim banku
  • dostęp do e-bankowości (jeśli chcemy użyć jej do potwierdzenia swoich danych)
  • aktualny dowód osobisty lub inny dokument tożsamości

W zależności od wybranej przez nas firmy pożyczkowej wymagania mogą się nieco różnić. Zwykle firmy akceptują takie źródłą dochodu, jak umowa o pracę, umowa-zlecenie, emerytura, renta, zasiłki socjalne lub własna działalność gospodarcza.

Gdzie szukać pożyczek bez zaświadczeń?

Obecnie coraz więcej firm ma w swojej ofercie pożyczki online bez zaświadczeń. Aby łatwo je wyszukać, warto sprawdzić ranking pożyczek bez zaświadczeń. Gotowe zestawienie daje nam pewność, że widzimy wszystkie aktualne oferty na rynku. Nie tracimy również czasu na żmudne przeglądanie wielu stron firm pożyczkowych. Oszczędzamy więc podwójnie – czas i pieniądze!

Ranking pożyczek bez zaświadczeń

Dlaczego warto sprawdzić ranking pożyczek bez zaświadczeń na stronie https://super-pozyczka.pl/pozyczki-bez-zaswiadczen/  Jak już wspomnieliśmy, mamy tam długą listę aktualnych ofert. Przygotowali ją specjaliści super-pozyczka.pl. Każda z opcji posiada dodatkowe informacje – zakres dostępnych kwot, termin spłaty i dostępność darmowej pierwszej pożyczki.

Jeżeli jedna z propozycji wydaje Ci się szczególnie atrakcyjna, możesz zobaczyć bardziej szczegółowy opis pożyczkodawcy. Są tam informacje o wymaganiach stawianych klientom, a nawet opinie innych pożyczkobiorców. Dzięki opiniom możemy szybko przekonać się, czy dana firma w praktyce jest godna zaufania. Tak sprawdzimy też, po jakim czasie pieniądze trafiają na konto po akceptacji wniosku.

Czy są darmowe pożyczki bez zaświadczeń?

Jedną z najlepszych ofert na rynku są darmowe pożyczki bez zaświadczeń. Promocja dotyczy nowych klientów i pierwszej pożyczki w danej firmie. RRSO takiej pożyczki wynosi 0% – oddajemy więc tylko pożyczoną sumę. Informacje o dostępności takich promocji znajdziesz w rankingu pożyczek bez zaświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *