Współpraca / Kontakt

Serwis ogólnotematyczny MTTP jest tworzony już kilka lat i nieustannie się rozwija, dostarczając swoim czytelnikom bogaty zakres treści. Każdy artykuł jest starannie opracowywany, przykładamy szczególną uwagę do wyczerpania w 100% każdego tematu. W naszym serwisie często podejmujemy tematy związane z biznesem, zdrowiem czy rozrywką.

Magazyn To Twoja Przestrzeń to więcej niż tylko zwykły serwis – to nasze miejsce, w którym chcemy tworzyć wspólnie z Wami. Stąd też zachęcamy do kooperacji, dzielenia się swoimi pomysłami i doświadczeniami oraz do tworzenia razem z nami tej niesamowitej przestrzeni.

Dlatego jesteśmy otwarci na współpracę. Jak mogłaby ona wyglądać? Oto niektóre możliwości:

Artykuł gościnny

Za pośrednictwem naszego serwisu, masz możliwość podzielenia się swoją wiedzą i pasją z szerokim gronem czytelników. Publikuj artykuły gościnne, które budują Twoją pozycję eksperta i zwiększają widoczność Twojej marki w branży.

Recenzja produktu czy usługi

Chcesz, aby Twój produkt lub usługa zostały ocenione przez specjalistów? Oferujemy rzetelne i obiektywne recenzje, które pomogą potencjalnym klientom w dokładnym zrozumieniu Twojej oferty i przekonaniu ich do wyboru Twojej marki.

Patronat medialny

Organizujesz wydarzenie lub inicjatywę, której sukces zależy od szerokiego zasięgu? Proponujemy patronat medialny, który zapewni Twojemu projektowi eksponowaną promocję wśród naszej licznej społeczności.

Współpraca długoterminowa przy: promocji eventów, usług, produktów

Szukasz partnera do stałej współpracy w zakresie marketingu i promocji? Oferujemy kompleksowe wsparcie w promowaniu Twoich eventów, produktów lub usług, zapewniając ciągłość i spójność działań reklamowych.

Banery reklamowe

Zwiększ swoją widoczność w sieci dzięki naszym banerom reklamowym. Oferujemy atrakcyjne lokalizacje na stronie oraz gwarantujemy, że Twoja reklama dotrze do szerokiej i zaangażowanej grupy odbiorców.

Dane kontaktowe redakcji:


[email protected]
Adres:
ul. Emilii Plater 7i
65-395 Zielona Góra
tel. 506741563