Piaggio Polska – najlepsza ciężarówka miejska dla Ciebie!

Piaggio Polska

Kategoria: Biznes | Autor: Monika Nowicka

Segment aut dostawczych jest w Polsce bardzo rozbudowany. Znajdziemy wiele aut o doskonałych parametrach, jednak nie wszystkie sprawdzą się w miejskich warunkach. Jeśli szukasz auta kompaktowego, które doskonale poradzi sobie w mieście i usprawni przewóz towarów, warto przyjrzeć się ofercie Piaggio Polska. W dalszej części artykułu przybliżymy sylwetkę tej marki i sprawdzimy jej ofertę aut dostawczych.

 • Piaggio – więcej niż skutery
 • Wspaniała inżynieria aut dostawczych Piaggio Porter
 • Piaggio Polska

 • Reklama

Piaggio – więcej niż skutery

Marka Piaggio najbardziej kojarzy się z jednośladami. Skutery to jednak niejedyne produkty, które marka ma w swojej ofercie. Dostępne są też między innymi ciężarówki miejskie, takie jak model Piaggio Porter NP6 Bisno.

Wszystkie modele sygnowane przez Piaggio Polska to pojazdy, w których wspaniała inżynieria łączy się z niezawodnością rozwiązań. Firma ta przeniosła swoje doświadczenie z produkcji skuterów na samochody dostawcze.

Piaggio Polska | Uni-Truck – Wyłączny importer i dystrybutor ( salony i serwisy ) pojazdów dostawczych Piaggio Porter w Polsce.
Piaggio to małe samochody dostawcze z dużą ładownością do 1600 kg. W ofercie Piaggio mamy wywrotki, skrzynie otwarte, chłodnie, kontenery, furgony, śmieciarki i pługo-piaskarki.

Wspaniała inżynieria aut dostawczych Piaggio Porter

Samochody dostawcze, które oferuje firma Piaggio, doskonale sprawdzą się w ciasnych uliczkach dużych miast. To kompaktowe rozwiązanie, które zdobyło już uznanie na świecie. Niesamowita mobilność tych pojazdów gwarantuje udany transport w najcięższych, miejskich warunkach.

Każdy produkt Piaggio to niezawodność połączona z innowacyjnym designem. Auta te są dodatkowo o wiele oszczędniejsze w eksploatacji niż standardowe pojazdy ciężarowe przy zachowaniu olbrzymiej ładowności – aż do 1600 kg! Wszystko to czyni z aut Piaggio produkty doskonałe na nasz rynek, które usprawnią transport nawet w najbardziej wymagających miejscach naszego kraju.

Piaggio Polska – doskonały wybór wśród ciężarówek miejskich

Auta dostawcze Piaggio to wybór także sprzyjający środowisku. Auta dostępne są w wariantach napędzanych instalacją fabryczną LPG/benzyna, a także w opcji CNG/benzyna. Zaskakująca jest również niska cena – kształtuje się ona już od 89 900 zł.

Warto pamiętać, że auta dostawcze Piaggio posiadają wiele wariantów zabudowy. Wśród nich, wyróżnić możemy:

 • skrzynię,
 • śmieciarkę,
 • pług,
 • wywrotkę,
 • pługopiaskarkę,
 • solarkę,
 • chłodnię,
 • kontener,
 • furgon.

Produkt ten spełnia więc wszystkie wymagania, by być idealnym rozwiązaniem na ulice polskich miast. Wiele opcji zabudowy daje szeroki wachlarz możliwości wykorzystania auta Piaggio Porter. Bez wątpienia, auta te idealnie poradzą sobie z wyznaczonymi im celami i nie zawiodą swoich właścicieli.

Jeśli więc szukasz kompaktowego modelu auta ciężarowego, który jednocześnie zachowuje bardzo duże możliwości ładunkowe, warto przyjrzeć się ofercie aut Piaggio Polska. Ich niezwykła mobilność i wiele możliwości zastosowań sprawiają, że każdy przedsiębiorca będzie mógł zrobić z tych aut odpowiedni użytek.

Należy przy tym pamiętać, by wybierać model bezwypadkowy, w jak najlepszym stanie. Zagwarantuje to możliwość długiego cieszenia się z zakupionego pojazdu, który pomoże nam w transporcie w najbardziej nawet zatłoczonych miastach. Wyjątkowo niskie koszty utrzymania tego samochodu pozwolą nam jednocześnie zaoszczędzić dużą ilość pieniędzy, w porównaniu do standardowych, dużych aut ciężarowych. Wszystko to sprawia, że ciężarówki miejskie Piaggio to doskonały wybór dla każdego i warto przyjrzeć się ofercie tej marki, jeśli szukamy tego rodzaju samochodu.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *