Walizki Wittchen na wyciągnięcie ręki – udany zakup dla Ciebie i Twoich bliskich

walizki wittchen na wyciągnięcie ręki

Kategoria: Podróże | Autor: Monika Nowicka

Każdy, kto często podróżuje, wie jak ważną sprawą jest posiadanie odpowiedniej walizki albo innej torby podróżnej. W obecnych czasach bardzo chętnie korzystamy  z transportu lotniczego. W takich sytuacjach dobrze jest mieć pod ręką walizki, których rozmiar jest dopasowany do limitów bagażowych, preferowanych przez niektóre linie lotnicze. Warto tutaj więc zaopatrzyć się w solidne walizki Wittchen albo inne torby, które najłatwiej będzie nam nabyć za pośrednictwem Internetu.

Dodatkową zachętą do zakupów online może być np. dodatkowy rabat 20%, który będzie dostępny tylko i wyłącznie w sklepie online. Chcąc zakupić walizki na kółkach, mające modne odcienie żółtego i złota, czy też odcienie szarości i srebra, nie warto takich sprawunków odkładać na ostatnią chwilę.

Funkcjonalne oraz wytrzymałe walizki Wittchen – warto postawić na sprawdzone walizki już dziś

Jeśli więc planujemy dłuższy wyjazd na drugi koniec Europy, to zakup wysokiej jakości walizki Wittchen, może się tutaj okazać strzałem w dziesiątkę. Walizki takie mogą mieć bardzo zróżnicowane rozmiary,  a to czy zachwycą nas zwykłe czarne walizki, czy też postawimy na modele mające odcienie brązu i beżu, będzie zależeć tylko i wyłącznie od nas. Kompleksowych zakupów, jeśli chodzi o wytrzymałe oraz estetyczne walizki Wittchen, możemy dokonać za pośrednictwem witryny sprzedażowej: www.empik.com.

Dobrym wyborem może być tutaj np. walizka Wittchen duża oznaczona symbolem 56-3A-313-11, wykonana z trwałego tworzywa sztucznego ABS, której pojemność wynosi dziewięćdziesiąt sześć litrów. Walizka z kolekcji “Groove Line” jest wyposażona m.in.: w zamek szyfrowy, łożyskowane kółka, posiada także pasy uniemożliwiające przesuwanie się bagażu w środku oraz ma poręczny uchwyt i dwie rączki, dzięki którym łatwo będzie nam ją przemieszczać w różnych sytuacjach.

Walizki Wittchen do samolotu a może zupełnie inne walizki – udane zakupy online to jest to!

Kupując walizki Wittchen albo  inne torby podróżne, warto stawiać na walizki, mające charakterystyczne wzory oraz odcienie czerwieni, niebieskiego itp., które będą dobrze widoczne na lotnisku albo podczas ładowania walizki do luku bagażowego w autobusie itd. Ciekawym zakupem może być jaskrawożółta mała walizka kabinowa Wittchen oznaczona symbolem 53-3A-391-85 z kolekcji “A-Line II”. Zamykana na zamek szyfrowy, spełnia wszelkie wymogi, jakie są stawiane wobec walizek kabinowych w różnych liniach lotniczych.

Dla tych osób, które poszukują nieco większych walizek, dobrym rozwiązaniem na podróż będzie walizka średnia Wittchen 56-3A-652-86 z serii “Globe Line”. Walizka ta jest wykonana z tworzywa ABS, jej waga wynosi zaledwie 3,4 kilograma, przy pojemności na sześćdziesięciu dwóch litrów. Tak jak i inne walizki tego typu posiada bezpieczny zamek szyfrowy oraz pozwala na spakowanie większej ilości bagażu na nieco dłuższy wyjazd. W większości linii lotniczych warto mieć walizki  w prawidłowych, zgodnych z wymogami, rozmiarach, a takie produkty nabędziesz na pewno na Empik.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *