Jak dobrać dla siebie krem regenerujący do twarzy?

Jak dobrać dla siebie krem regenerujący do twarzy?

Kategoria: Uroda | Autor: Monika Nowicka

Krem regenerujący do twarzy powinien stanowić podstawę pielęgnacji każdego typu skóry. Jego stosowanie, obok oczyszczania i ochrony przeciwsłonecznej, stanowi podstawę pielęgnacji – zapobiega odwodnieniu, wspomaga barierę hydrolipidową i niweluje powstawanie zmarszczek dehydratacyjnych. W tym artykule przygotowaliśmy podpowiedzi, jak dobrać dla siebie krem w zależności od potrzeb skóry. Znajdziecie tutaj także przykładowe propozycje kremów dla różnych rodzajów skóry od kosmetologa sklepu internetowego Topestetic.

Krem dla skóry tłustej

Osoby ze skórą tłustą najprawdopodobniej często mają dylemat, jaki krem nawilżający wybrać. W tym przypadku warto sięgać po lekkie, nieobciążające formuły, najlepiej bazujące na składnikach o niskim potencjale komedogenności.

Przykładem takiego kosmetyku może być krem-żel naprawczy topmedica Oil Free Dermorepairer.

Krem dla skóry suchej

Osoby ze skórą suchą powinny sięgać po krem silnie regenerujący do twarzy. Takie produkty często bazują na ceramidach, olejach roślinnych, skwalanie, kwasie hialuronowym czy peptydach. Wszystko po to, aby zapewnić skórze jak najlepszy komfort i zniwelować ciągłe uczucie ściągnięcia.

Przykładem rewelacyjnego kosmetyku o takich właśnie właściwościach jest przeciwstarzeniowy krem do twarzy Jan Marini Age Intervention Face Cream.

Krem dla skóry mieszanej

Skóry mieszane bardzo często w kremach do twarzy poszukują balansu pomiędzy silną regeneracją a lekkością formuły.

Świetną propozycję ma w swojej ofercie gabinetowa marka Biologique Recherche. Takim kosmetykiem jest krem Anti-Aging do skóry mieszanej o nazwie Crème Collagène. Zdecydowanie warto go poznać.

Uniwersalny krem nawilżający

Nie każdy wie, jaką ma skórę, a mimo wszystko chce dobrać dla siebie krem. Takie propozycje na rynku również istnieją i są na tyle dobrze skomponowane, że odpowiadają na potrzeby zarówno skór skłonnych do łojotoku, jak i tych suchych i odwodnionych.

W tym miejscu chcemy zaprezentować Wam jeden z bestsellerów amerykańskiej marki Jan Marini o nazwie Transformation Face Cream. W sklepie Topestetic cieszy się on dużą popularnością i zdobywa serca osób o przeróżnych typach skóry, co potwierdzają liczne, a przede wszystkim pozytywne, opinie.

Kremy regenerujące do twarzy to kosmetyki, bez których trudno jest wyobrazić sobie skuteczną pielęgnację. Nawilżanie jest bowiem jednym z najważniejszych kroków pielęgnacji. Pamiętać o nim powinny osoby z każdym rodzajem skóry – nie tylko suchą, ale także tłustą i mieszaną. Obecnie na rynku każdy może znaleźć idealny produkt dla siebie, a powyższe propozycje na pewno ułatwią wybór.

Jeśli jednak nadal nie wiesz, jaki krem regenerujący do twarzy wybrać, aby odpowiadał na Twoje indywidualne potrzeby i preferencje, to koniecznie skorzystaj z bezpłatnej porady w sklepie internetowym Topestetic. Taką konsultację można odbyć na czacie, mailowo ([email protected]), a także telefonicznie (pod numerem 736 647 679). W dodatku w Topestetic dostawa i zwrot są zawsze darmowe, a do paczek dokładane są miłe gadżety i spersonalizowane próbki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *