Język:

Sesja Dialogu Miasta Przyszłości 2017

Miasta Przyszłości 2017

Sesja Dialogu 

i wręczenie nagród w corocznym rankingu liderów samorządu

prowadzonym przez ośrodek THINKTANK

ZAPRASZAMY 

19 kwietnia 2017 r.

Łódź

 

Projekt „Miasta Przyszłości”, realizowany przez THINKTANK od 5 lat, to unikatowa w Polsce platforma debaty o wyzwaniach rozwojowych polskich miast dla samorządów i ich wszystkich interesariuszy: przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, innych instytucji publicznych i prywatnych, ekspertów. 

Najważniejszym elementem projektu jest coroczna Sesja Dialogu. Umożliwia samorządowcom spotkanie się we własnym gronie w grupach zawodowych oraz dyskusję z interesariuszami przy „okrągłym stole. Nie ma paneli ani wystąpień. Osią spotkania jest rozmowa i kontakt bezpośredni. Tematyczne sesje dialogu pozwalają wszystkim stronom poszerzyć perspektywę i pozyskać nową wiedzę w nieformalnej atmosferze. Warsztaty poświęcone budowaniu elementów strategii miasta, podczas których uczestnicy pracować będą nad optymalizacją działań samorządów, będą szansą skonsultowania bieżących i planowanych działań oraz poznania najnowszych rozwiązań ze świata biznesu, których zastosowanie może przynieść miastom wymierne korzyści. Uczestnicy otrzymają potwierdzający udział w warsztatach certyfikat.  

Ranking liderów samorządowych nagradza prezydentów miast, którzy okazali się najbardziej efektywni pod względem kompleksowego przywództwa. Brane jest pod uwagę kilkadziesiąt kryteriów.

Partnerami wydarzenia są Deloitte, Siemens, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Phenohorizon.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Forum Od-nowa. 

Zapraszamy do rejestracji na to wyjątkowe wydarzenie!

 

 

*Rejestracja na wydarzenie oznacza rezerwację miejsca na wydarzeniu dla danej osoby i wystawienie faktury VAT w ciągu 14 dni od daty rejestracji dla wszystkich osób, które rejestrują się w opcji płatnej. Nie ma możliwości wystawienia faktury w terminie późniejszym. 

 

 

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY:

Więcej informacji o możliwości uczestnictwa w klubie THINKTANK Society oraz o pakietach członkowskich dostępne TUTAJ
Dane do wystawienia faktury VAT:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności