Język:

WSPÓŁPRACA I BUDOWANIE RELACJI MAŁYCH I DUŻYCH FIRM

Konferencja Ministerstwa Rozwoju i ZPP
11.04.2017
Głównym tematem wydarzenia jest wzajemny wpływ przedsiębiorstw, potencjał i ograniczenia współpracy zależnie od ich rozmiaru, skali i miejsca w strukturze konkurencyjnej gospodarki. W rozwiniętej gospodarce poszczególne rodzaje firm mają do spełnienia różne funkcje, natomiast istotnymi czynnikami rozwoju są synergia i kooperacja podmiotów różnej wielkości. Dlatego też punktem wyjścia do dyskusji będą wyniki badań postrzegania dużych firm przez MŚP na trzech płaszczyznach – czynniki wpływające na przyspieszenie rozwoju małych firm, postrzeganie a doświadczenia współpracy między małym i dużym biznesem oraz potencjał współpracy i oczekiwania. 

Podczas konferencji przedstawiona zostanie inicjatywa prac nad kodeksem dobrych praktyk w relacjach małego i dużego biznesu. Gościem honorowym konferencji będzie Pani Jadwiga Emilewicz, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Konferencja odbędzie się 11 kwietnia, w godzinach 11:30-13:00, w siedzibie Ministerstwa Rozwoju. Partnerzy konferencji to Ministerstwo Rozwoju oraz Forum Współpracy Małego i Dużego Biznesu w ramach Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.  

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

https://canadianpharmacyonline.org/steps-getting-propecia-prescription-online/