Język:

WARSZTAT HR POWERDC

Prawdopodobnie najlepszy prezent świąteczny dla HR-owca!

Dyrektorze HR, kiedy Twój zespół miał szansę skupić się na sobie a nie potrzebach rozwojowych innych? Pracownicy działów HR są jednymi z najrzadziej szkolonych systemowo pracowników w firmach (programy HiPo, akademie rozwoju talentów, programy podnoszenia kluczowych kompetencji, etc). Przygotowują takie programy dla innych, ale sami skazani są najczęściej na „łapanie inspiracji” na konferencjach i szkoleniach otwartych. Dlatego właśnie przygotowaliśmy specjalną edycję badania Power Development Centre- specjalnie dla działów HR.

Jest to metoda, w której stosujemy szeroki wachlarz narzędzi wykorzystywanych także w klasycznych sesjach AC i DC. Różnica polega jednak na tym, że po każdym zadaniu następuje jego omówienie oraz sesja informacji zwrotnej. To pozwala uczestnikom rozwijać swoje kompetencje już w trakcie tego warsztatu, zaś asesorzy obserwują nie tylko aktualny poziom kluczowych dla działów HR kompetencji, ale także inne bardzo ważne dla efektywności specjalistów HR wskaźniki.

Dla członków społeczności THINKTANK mamy 30% zniżkę. Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji tutaj.