Język:

 Polecamy

EUROPEAN FORUM FOR NEW IDEAS (EFNI)

7. edycja Forum
27-29 września 2017, Sopot
Europejskie Forum Nowych Idei to międzynarodowe spotkanie dyskusyjne środowisk biznesowych na temat przyszłości Europy i jej gospodarki, postrzeganych w szerokim, globalnym kontekście. Tematem wiodącym EFNI 2017 będzie: Globalizm, bilateralizm, patriotyzm gospodarczy? Wyzwania dla biznesu. Na tegorocznym Forum eksperci będą poszukiwać odpowiedzi na pytania o to czy mamy do czynienia z powrotem państw narodowych? Czy patriotyzm gospodarczy na nowo zdefiniuje kontrolę nad wolnym rynkiem? Innowacyjność 4.0 – jak inwestować w dobre idee? THINKTANK jest partnerem merytorycznym wydarzenia.

więcej >

KONFERENCJA LATO HR 2017

Zwinna organizacja - jak budować zwinny HR?
5 lipca 2017, Klub Bankowca, Warszawa
To kluczowe pytanie, na które będziemy szukać odpowiedzi podczas Konferencji LatoHR 2017. W programie m.in.: cztery case study, które pozwolą zobaczyć, jak wiele elementów buduje zwinność organizacji; debata prezesów firm: Kiedy organizacja staje się zwinną i jakiego działu HR wówczas potrzebuje? oraz projekty, które potwierdzą, że zwinność organizacyjna nie jest możliwa bez zwinnego działu HR. W cenie wydarzenia – udział w warsztatach zakresu narzędzia psychometrycznego Predictive Index® (PI®). Obecnie trwa promocja na bilety wstępu.

więcej >

ENACTUS POLAND 2017

Największe w Polsce spotkanie studentów z biznesem
5 maja 2017, Pałac Kultury i Nauki, Warszawa
Enactus to nowoczesna platforma łącząca liderów biznesu ze studentami na rzecz zrównoważonego rozwoju. W czasie konkursu młode talenty zaprezentują innowacyjne projekty, które mają na celu wspieranie i rozwój społeczności lokalnych. Biznesowe jury oceni startupy studenckie i wybierze najlepszy z nich, który będzie reprezentował Polskę na finale światowym Enactus w Londynie. W Konkursie udział zapowiedziało niemal 120 Prezesów i dyrektorów polskich i zagranicznych spółek. 

więcej >

SZKOLENIE „POZNAJ GOOGLE ADWORDS"

Całodniowe warsztaty dla początkujących 
21 czerwca 2017, Warszawa, Hotel Marriott
Nie zwlekaj, rozwijaj się i pracuj efektywnie! Podczas  szkolenia dowiesz się m.in. jak stworzyć, zaplanować i optymalizować kampanie w sieci, zdobędziesz informacje o konfigurowaniu konwersji, łączeniu z Google Analytics oraz o konfiguracji remarketingu. Dowiesz się, jakie są zasady tworzenia dobrych reklam, a co jest zabronione i jak docierać z reklamą do użytkowników, którzy odwiedzili Twoją stronę oraz do podobnych do nich. Warsztaty poprowadzi certyfikowany trener Google AdWords Krzysztof Wroński. 

więcej >

RELACJA Z KONFERENCJI POLZAK MARKETING 2017

Najciekawsze wydarzenie w zakupach marketingowych
24 maja 2017
24 maja w hotelu Novotel Warszawa Airport odbyła się wyjątkowa konferencja Polzak Marketing 2017. Spotkanie stanowiło platformę wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy profesjonalistami-reprezentantami reklamodawców oraz agencji. Podczas wydarzenia odbyło się 15 prelekcji o efektywności zakupów marketingowych i współpracy, poprowadzonych przez 32 prelegentów.

więcej >

LEADERSHIP FESTIVAL

Międzynarodowa konferencja liderów biznesu
20-21 czerwca 2017, Warszawa
Zapraszamy na wyjątkową międzynarodową konferencję liderów biznesu - Leadership Festival - innowacyjną inicjatywę, dedykowaną osobom decyzyjnym w firmach. Rozumiemy, że kiedyś to pracownik zmieniał się dla pracodawcy, a dziś to pracodawcy poszukują sposobów, by zmienić się dla pracownika. W świecie VUCA (zmiennym, niepewnym, złożonym i niejednoznacznym) odważni i otwarci liderzy poszukują tzw. turkusowych modeli biznesowych, nowych sposobów organizowania pracy, innowacyjnych praktyk menedżerskich, które pozwolą by pracownicy mogli pracować z sensem, w poszanowaniu ich życia prywatnego i mieli energię w pracy i po pracy.

więcej >
https://canadianpharmacyonline.org/steps-getting-propecia-prescription-online/