Język:

Polecamy

KONKURS URBAN QUEST

Inicjatywa Skanska i Business Link
Zgłoszenia do 14 kwietnia
Urban Quest to 3 edycje inicjatywy, startujące kolejno w marcu, czerwcu i wrześniu tego roku. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych rozwiązań zmieniających przyszłość przestrzeni biurowych. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani w ramach specjalnych wydarzeń Business Mixer oraz European Start-up Days, podczas których zaprezentują swoje rozwiązania.

więcej >

11 KONFERENCJA AIO

Analityka i optymalizacja w działaniach marketingowych
11.04.2017, Warszawa
W programie konferencji m.in. "Sieć reklamowa AdWords - optymalizacja pod wybrany cel", "Błędy w interpretacji współczynnika konwersji i to na co należy uważać ","Oswoić Google Tag Managera".

więcej >

MISTERIA PASCHALIA

Festiwal muzyki renesansu i baroku
10-17.04.2017, Kraków
Misteria Paschalia to jeden z najważniejszych europejskich festiwali poświęconych muzyce renesansu i baroku. Opiera się na prezentacji muzyki związanej z Wielkim Tygodniem i Wielkanocą, wykonywanej przez uznanych mistrzów i wybitnych interpretatorów muzyki dawnej

więcej >

Premiera książki

Marek Staniszewski "...tak na marginesie strategii"
Z peryferii marketingu
Marek Staniszewski, autor Harvard Business Review Polska, który od lat zajmuje się strategią w marketingu, pisze o tym, co znajduje się na peryferiach dziedziny - roli nowych technologii w świecie marek, emocjach w relacjach z klientami, antagonizmach między działami sprzedaży i marketingiem, czy storytellingu. W kilkunastu esejach znajdziemy rozważania stratega, który ma ogromne doświadczenie w branży, dzięki czemu krytycznie odnosi się do marketingowych truizmów, a jednocześnie śmiało sięga po inspiracje różnych dziedzin - filozofii czy fizyki.  

więcej >
https://canadianpharmacyonline.org/steps-getting-propecia-prescription-online/