Język:

Polecamy

Festiwal muzyki filmowej w Krakowie

10. edycja Festiwalu KBF i RMF Classic
17-23 maja 2017
Jeden z najważniejszych festiwali muzyki filmowej na świecie, organizowany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic. O niepowtarzalności imprezy decyduje unikalne łączenie najwyższej jakości interpretacji muzyki filmowej wykonywanej przez czołowych muzyków i orkiestry w połączeniu z wysokiej jakości obrazem filmowym. Monumentalne widowiska muzyczno – filmowe wyróżniają się śmiałością produkcyjną, innowacyjnością w sferze technologii dźwięku i obrazu, ale również rozmachem wykonawczym i wysokim poziomem artystycznym prezentowanych dzieł.

więcej >

KONGRES INSPIRACJI

,,Discover The World & Yourself’’
31 maja 2017, Warszawa
Chcesz zrealizować swoje marzenia, pokonać kryzysy, znaleźć motywację i inspirację do zmiany swojego życia? Kongres Inspiracji to wyjątkowe spotkanie z ludźmi przesuwającymi granice ludzkich możliwości. To spotkanie z ludźmi, którzy inspirują swoimi opowieściami o niebanalnym odkrywaniu świata i siebie. Ludzie, którym dzięki swojej determinacji i woli walki udało się pokonać ograniczenia współczesnego świata. Jednym z prelegentów Kongresu Inspiracji będzie Marek Kamiński - podróżnik, polarnik, pierwsza osoba na świecie, która zdobyła dwa bieguny w jednym roku. Kongres Inspiracji odbędzie się 31 maja w Centrum Konferencyjnym Stadionu Legii Warszawa. 

więcej >

InfoShare

11 edycja konferencji
17-19.05.2017
InfoShare 2017 to już 11 edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm. Podczas tegorocznej edycji przewidzianych jest ponad 100 prelegentów, kilka równoległych ścieżek tematycznych, liczne warsztaty, około 5000 uczestników oraz Startup Contest.

więcej >

Premiera książki

Marek Staniszewski "...tak na marginesie strategii"
Z peryferii marketingu
Marek Staniszewski, autor Harvard Business Review Polska, który od lat zajmuje się strategią w marketingu, pisze o tym, co znajduje się na peryferiach dziedziny - roli nowych technologii w świecie marek, emocjach w relacjach z klientami, antagonizmach między działami sprzedaży i marketingiem, czy storytellingu. W kilkunastu esejach znajdziemy rozważania stratega, który ma ogromne doświadczenie w branży, dzięki czemu krytycznie odnosi się do marketingowych truizmów, a jednocześnie śmiało sięga po inspiracje różnych dziedzin - filozofii czy fizyki.  

więcej >
https://canadianpharmacyonline.org/steps-getting-propecia-prescription-online/