Język:

Polecamy

Jutronauci 2018

Wielki Finał
17 listopada 2018, Centrum Praskie Koneser, Warszawa

Przyjdź, posłuchaj o przyszłości i porozmawiaj o niej z robotami. Poczuj się jak w kosmosie i zobacz futurystyczną sztukę. Poznaj Jutronautów i zadaj im nurtujące cię pytania o przyszłość. Finał to wyjątkowa okazja do posłuchania Jutronautów. To nieprzeciętni ludzie - zarówno ci, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki, jak ci, którzy mają już za sobą wielkie dokonania. Porozmawiają m.in. o relacji człowieka z robotem, starzejącym się społeczeństwie, zmianach klimatu, sztuce przyszłości, więzieniach na Marsie czy przymusowej pracy na YouTube. W trakcie Finału ogłosimy również wyniki konkursu stypendialnego „Bilet za horyzont”.

więcej >

Masters & Robots 2018

Niepowtarzalna konferencja o przyszłości, nowych technologiach i transformacji cyfrowej
13 - 15 listopada 2018, Warszawa

W dniach 13-15 listopada w Warszawie odbędzie się 2. edycja ‘Masters & Robots’ – wydarzenia dla wszystkich chcących przygotować się na przyszłość. W ciągu trzech dni uczestnicy konferencji przyjmą ogromną dawkę wiedzy na temat efektywnego wykorzystania nowych technologii oraz nowoczesnego zarządzania biznesem. Motywem przewodnim wydarzenia jest transformacja cyfrowa i jaki wywrze na nas wpływ w ciągu najbliższych 10 lat. 

więcej >

Konferencja Inwestycje Level UP! Toruń 2018

20 listopada 2018, Toruń

Wydarzenie skierowane jest do samorządowców, przedstawicieli biznesu, inwestorów, organizacji pozarządowych, środowiska akademickiego, pracowników naukowych oraz innych podmiotów i grup, w tym także ruchów miejskich – stanowiących istotny element wsparcia działań rozwoju dla każdej przestrzeni miejskiej, a przede wszystkim jej mieszkańców. Ufamy, iż dyskusja w szerokim gronie ekspertów pozwoli na uwzględnienie różnego puntu widzenia na kwestie nowoczesnej przestrzeni miasta Torunia i jego rozkwitu.

więcej >

Kongres Consumer Finance 2018

XIV edycja wydarzenia
6-7 grudnia 2018, Centrum Giełdowe Warszawa

Od kilkunastu lat Kongres Consumer Finance to największe branżowe forum dyskusyjne o wyzwaniach, problemach i perspektywach rynku consumer finance. Do udziału w Kongresie zapraszamy kadrę zarządzającą banków, instytucji ubezpieczeniowych, firm pośrednictwa i doradztwa finansowego oraz instytucji świadczących usługi dla sektora przedsiębiorstw finansowych.

więcej >

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności