Język:

Rada ekspertów

o. ZIĘBA MACIEJ
o. ZIĘBA MACIEJ

Wieloletni wykładowca Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie, jak również Wydziału Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Współzałożyciel Ośrodka Myśli Politycznej w Krakowie. Członek Rady Patronackiej Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, Rady Programowej Fundacji FOR, Rady Centrum im. Adama Smitha i Rady Programowej Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie. 

TKACZYK PAWEŁ
TKACZYK PAWEŁ

Paweł Tkaczyk – jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – piszę blog o budowaniu marki, popełnił dwie książki: „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”, prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.

TURSKI MARIUSZ
TURSKI MARIUSZ

Przedsiębiorca i inwestor. Współtwórca i współzarządzający firm Business Link oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Obecnie również Partner w funduszu bvalue Angels VC.

TYSZKIEWICZ PAWEŁ
TYSZKIEWICZ PAWEŁ

Od 2003 roku pełnomocnik zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, Członek Zarządu Federacji Związków Komunikacji Marketingowej. Od 2015 roku kontynuuje prace nad wdrożeniem brandingu narodowego, jako prezes Fundacji „Marka dla Polski”. Odpowiedzialny za organizację i rozwój najbardziej prestiżowych konkursów z zakresu reklamy m.in. Konkurs Twórców Reklamy, Effie, Innovation AD czy Young Creatives oraz tworzenie i rozwijanie standardów w branży komunikacji marketingowej.

WALIGÓRA MACIEJ
WALIGÓRA MACIEJ

Dyrektor kreatywny w DDB&tribal. Reklamy uczył się w Poznaniu, Hamburgu i Miami Ad School i jako jej entuzjasta wciąż odkrywa jej nowe możliwości w rozmowach z najlepszymi, czyli ze współpracownikami. Zdobywca wielu nagród, w tym nagrody Socially Responsible Award, przyznanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA za jedną z kampanii społecznych, które tworzył. Wielokrotnie uhonorowany miejscem w jury konkursów kreatywnych, w tym Cannes Lions Festival w 2015 roku. 

WANCER JÓZEF
WANCER JÓZEF

Doradca Zarządu Deloitte Polska w zakresie praktycznych aspektów funkcjonowania sektora usług finansowych. Były prezes Banku BPH S.A. oraz Raiffeisen Centrobank. Doświadczony członek kadry kierowniczej wyższego szczebla z wykształceniem w dziedzinie bankowości międzynarodowej w USA, Azji i w Europie. Od stycznia 2011 r. Prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

WEISS ILONA
WEISS ILONA

Prezes Zarządu ABC Data SA, największej firmy w branży IT oraz dystrybucji IT na rynku polskim wg rankingu TOP 200 ComputerWorld. Wcześniej Wiceprezes Zarządu Sygnity S.A., dyrektor finansowy Spółki Sage, menedżer finansowy Grupy Alcatel-Lucent.  Posiada globalne kwalifikacje w zakresie zarządzania finansami ACCA (Londyn). Jest też Partnerem ds. Inwestycji w grupie MCI.

WÓDKOWSKI ARKADIUSZ
WÓDKOWSKI ARKADIUSZ

Rocznik 1969. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Konsultant marketingowy. Ponad 25 lat pracy w badaniach społecznych i marketingowych. Współwłaściciel ABM Agencji Badań Marketingowych (najlepiej oceniana agencja w Polsce). Specjalizuje się w analizie: trendów, jakości obsługi oraz motywacji i satysfakcji konsumentów. Były prezes Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

WÓJCIK PAWEŁ
WÓJCIK PAWEŁ

Doktor psychologii, pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Psychologii UW w latach 1988-1998. Od 25 lat związany z branżą badań marketingowych. Od roku 2013 Business Development Director w Millward Brown. Specjalizuje się w psychologii konsumenta, badaniach wizerunku marek oraz  w badaniach psychograficznych konsumentów.

WOLNIEWICZ-WARSKA EWA
WOLNIEWICZ-WARSKA EWA

Absolwentka Wydziału Elektrycznego PW o specjalności automatyzacja procesów technologicznych. Także na PW uzyskała tytuł doktora nauk technicznych. Pracowała w instytucie naukowo-badawczym, w Departamencie Informatyki Ministerstwa Finansów. Obecnie w Kapsch Telematic Services jako Country Sales Manager. Wiceprzewodnicząca Rady PIIT, przewodniczy Komitetowi Kobiety i Nowe Technologie.

ZĄBEK ANDRZEJ
ZĄBEK ANDRZEJ

W BNP Paribas od 2001 roku, początkowo pełnił funkcje managerskie w obszarze bankowości korporacyjnej. W latach 2009-2010 był liderem biznesowym projektu fuzji Fortis Banku z BNP Paribas. Od stycznia 2013 roku jest dyrektorem Departamentu Bankowości Prywatnej oraz Biura Maklerskiego w BNP Paribas oraz prezesem zarządu TFI BNP Paribas Polska SA. Od 2011 roku jest członkiem zarządu Fundacji BNP Paribas. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego.

ZACHOROWSKA MAŁGORZATA
ZACHOROWSKA MAŁGORZATA

Dyrektor Zarządzająca w Zachorowska & Partners. Przez lata zarządzała działami HR w firmach na poziomie kraju i regionu (pracując m.in. dla Levi Strauss, PepsiCo Restaurants, Shell, Tesco, AC Nielsen, Kompanii Piwowarskiej). Jest ekspertką w zakresie wdrażania strategii organizacyjnej, budowania efektywnych systemów wynagrodzeń, rozwoju talentów tworzeniu produktywnych struktur organizacyjnych.

ZARYCKI TOMASZ
ZARYCKI TOMASZ

Socjolog, profesor UW, dyrektor ISS im. prof. Roberta B. Zajonca UW. Autor licznych publikacji z zakresu socjologii polityki, wiedzy i kultury oraz geografii politycznej i społecznej. Prowadzi studia nad elitami w Europie Środkowej oraz w Rosji, ekspert w zakresie problematyki kapitału kulturowo-społęcznego. Jego najnowsza książka zatytułowana jest Ideologies of Eastness in Central and Eastern Europe.

ZAWIŁA-NIEDŹWIEDZKI JANUSZ
ZAWIŁA-NIEDŹWIEDZKI JANUSZ

Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, kierownik Zakładu Informatyki Gospodarczej Wydziału Zarządzania PW. Jest członkiem Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz Rady ds. Cyfryzacji przy Ministrze Cyfryzacji oraz doradcą Forum Technologii Bankowych Związku Banków Polskich. Autor oraz współautor wielu publikacji naukowych.

ŻUK DAREK
ŻUK DAREK

Prezes i współtwórca Polski Przedsiębiorczej, która realizuje swoją wizję poprzez 3 instytucje - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (największa sieć AIP w Europie), AIP Seed Capital (ponad 60 inwestycji) oraz AIP Business Link (sieć 10 akceleratorów biznesu). Założyciel Studenckiego Forum BCC. Obecnie Minister Przedsiębiorczości w Gospodarczym Gabinecie Cieni BCC.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności