Język:

Rada ekspertów

MACIEJEWSKI TOMASZ
MACIEJEWSKI TOMASZ

Dyrektor Instytutu Matki i Dziecka oraz Kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii. Zawodowo: ginekolog, położnik, perinatolog. Absolwent studiów podyplomowych SGH na Wydziale Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia oraz studiów MBA w medycynie. Członek m.in. Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej, Polskiego Towarzystwa Koordynowanej Ochrony Zdrowia, Rządowej Rady Ludnościowej, elektor Rady Głównej Instytutów Badawczych.

MAISON DOMINIKA
MAISON DOMINIKA

Obok pracy naukowej i dydaktycznej na Wydziale Psychologii UW od lat 90. zajmuje się badaniami marketingowymi, obecnie jest właścicielką firmy Dom Badawczy Maison. Autorka wielu książek i artykułów z obszaru badań marketingowych, psychologii konsumenta i reklamy, m.in.: Polak w świecie finansów. Współpracuje jako ekspert z Narodowym Bankiem Polskim i Fundacją Kronenberga.

MAJEWSKA-OPIEŁKA IWONA
MAJEWSKA-OPIEŁKA IWONA

Specjalistka w zakresie kierowania ludźmi i doradca kadry kierowniczej. Jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Stworzyła logodydaktykę – spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji dostosowaną do polskich realiów i mentalności. Założycielka programu szkoleń Akademii Skutecznego Działania. Autorka bestsellerów pomagających wznieść życie lub firmę na wyższy poziom.

MAJKUT ROBERT
MAJKUT ROBERT

Designer, ekspert w projektowaniu dla biznesu, Dyrektor Generalny w firmie Robert Majkut Design, współwłaściciel firmy, współtwórca marki i główny projektant w Whaletone Ltd. Wielokrotnie wyróżniany za swoją pracę przez środowiska branżowe i dziennikarskie m.in. w 2004 roku utytułowany przez British Council wyróżnieniem "Rising Star" i w 2007 nominowany do Elle Style Awards w kategorii "dobry design".

MARTYNIUK RAJMUND
MARTYNIUK RAJMUND

Lekarz medycy związany od ponad 20 lat z rynkiem farmaceutycznym. Wiceprezes Zakładów Farmaceutycznych Polpharma SA oraz Polpharma Biuro Handlowe. Odpowiada za całą działalność komercyjną Grupy Polpharma, zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Uczestniczy w pracach Rady Programowej Polish National Sales Award. "Człowiek Roku Marketingu i Sprzedaży 2009" magazynu "Brief".

MATCZUK PIOTR
MATCZUK PIOTR

Ekonomista, ekspert w zakresie finansowania i realizacji projektów inwestycyjnych z międzynarodowym doświadczeniem. W latach 2015-16 nadzorował realizację projektów strategicznych PKP Intercity, w tym programu inwestycyjnego spółki. Wcześniej doradca rady nadzorczej EBRD odpowiadający za nadzór właścicielski i rekomendacje dot. projektów inwestycyjnych. W latach 2008-2011 pracownik naukowy SGH. Obecnie doradca w International Finance Corporation (IFC) w zakresie projektów realizowanych w Polsce.

MICHALAK DAMIAN
MICHALAK DAMIAN

Radca prawny, właściciel kancelarii specjalizującej się w prawnej obsłudze inwestycji publicznych; specjalista w obszarze partnerstwa publiczno-prywatnego, prawa zamówień publicznych i prawa samorządowego; doradzał w licznych projektach dotyczących infrastruktury komunalnej; trener, wykładowca akademicki i autor wielu publikacji specjalistycznych, w tym pierwszego w Polsce bloga o partnerstwie publiczno-prywatnym "PPP w praktyce".

MICHALSKA JOWITA
MICHALSKA JOWITA

Odpowiadała za wielokrotnie nagradzane kampanie reklamowe: m.in. Heyah, a potem Plus z kabaretem Mumio. Przez długi czas związana ze światem dużych korporacji z obszaru Telekomunikacji, a potem energetyki. Przez ostatnie 2 lata Doradca Prezesa Zarządu PGE. Obecnie prowadzi Fundację FSCD Polska zajmującą się m.in. edukacją w zakresie nowych technologii oraz kapitału społecznego. Zasiada w jury różnych instytucji i projektów.

MICHAŁOWSKI BARTŁOMIEJ
MICHAŁOWSKI BARTŁOMIEJ

Od grudnia 2014 pracuje w Orange Polska, gdzie odpowiada za segment Instytucji Publicznych. Zajmuje się rozwiązaniami dla administracji rządowej, samorządowej, służb mundurowych, edukacji i opieki zdrowotnej. Wcześniej karierą zawodową związany był z firmą CISCO, Hewlett-Packard, Statoil i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie. Poza działalnością zawodową, Bartłomiej Michałowski jest współzałożycielem i prezesem Stowarzyszenia Normalne Państwo.

MIEROWSKI WOJCIECH
MIEROWSKI WOJCIECH

25 lat w biznesie. Współtwórca i dyrektor kreatywny bna/ (brand new attitude). Od kilkunastu lat zajmuje się designem, brand consultingiem, tworzeniem corporate identity i brand identity. Prowadzi szkolenia z zakresu identyfikacji wizualnej, wizerunku i tożsamości firm. Jedyny designer wymieniony w „Who is who” Poland. Autor brandingu m.in. takich marek: mBank, Polbank EFG, Kaspi Bank (Kazachstan), Eurokredit (Ukraina), Bank BPH GE Capital Group, Getin Bank, Telekomunikacja Polska, Empik.

MIKOŁAJCZYK ADAM
MIKOŁAJCZYK ADAM

Prezes Zarządu Fundacji Best Place – Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie związane doradztwem na rzecz jednostek samorządu terytorialnego, w tym głównie dot. marketingu i brandingu terytorialnego. Zaangażowany także przez British Council do międzynarodowego grona ekspertów "City Idea Bakers". Initiating founding member of the International Place Branding Association.

MIKULSKI ROBERT
MIKULSKI ROBERT

Główny partner w dziale Zamówień Publicznych, posiada rozległe doświadczenie w zakresie tworzenia i stosowania prawa. Współautor wielu aktów prawnych z zakresu prawa zamówień publicznych, prawa ubezpieczeń gospodarczych. Pełni także funkcję koordynatora działu infrastrukturalnego. Pełnomocnik procesowy wielu inwestorów krajowych i zagranicznych w kluczowych sporach prowadzonych przed sądami cywilnymi, administracyjnymi i KIO.

MOGILEWSKI GRZEGORZ
MOGILEWSKI GRZEGORZ

Założyciel i CEO Iconaris, pierwszego w Polsce startup studio wprowadzającego na rynek „usługi i produkty cyfrowe” stanowiące nowe źródła przychodów lub alternatywę dla typowej reklamy. Twórca kupionej przez Y&R, jednej z najczęściej nagradzanych agencji interaktywnych Max Weber. Autor i gospodarz programu telewizyjnego „Biznes w Sieci” emitowanego w TVN CNBC. Zdobywca ponad 20 międzynarodowych nagród branży reklamowej.

MORZYCKI BARTŁOMIEJ
MORZYCKI BARTŁOMIEJ

Politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista w zakresie komunikacji społecznej. Od 2006 r. odpowiada za kontakty instytucjonalne z sektorem publicznym dla spółek koncernu 3M w Polsce. Prezes Stowarzyszenia Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego od 2011 r. Wcześniej pracował w Sejmie RP (2001 – 2004) oraz w gabinecie politycznym wiceprezesa Rady Ministrów (2004 – 2005).

MOSZYŃSKA ALICJA
MOSZYŃSKA ALICJA

Mentorka, inspiratorka i konsultantka biznesowa dla kobiet. Specjalizuje się w edukacji kobiet w obszarze przywództwa, komunikacji oraz budowania własnej marki. Trenerka biznesu. Wykładowczyni akademicka (synergia płci w biznesie, architektura kariery, komunikacja i negocjacje, prezentacje biznesowe). www.karierakobiet.pl 

NAJDER KRZYSZTOF
NAJDER KRZYSZTOF

Założyciel, partner zarządzający i CEO Stratosfera Added Value, pierwszej w Polsce firmy konsultingowej specjalizującej się w strategiach marek i innowacjach rynkowych. Autor wnikliwych analiz megatrendów rynkowych i kulturowych. Współtwórca sukcesów marketingowych i rynkowych wielu polskich marek. Wcześniej przez wiele lat dyrektor kreatywny i strategiczny w międzynarodowych agencjach reklamowych.

NOTOPOULOS LOUKAS
NOTOPOULOS LOUKAS

Prezes zarządu Vivus Finance, lidera rynku mikropożyczek w Polsce. Popularyzator zagadnień FinTech. Zdobywca Wektora 2015 – prestiżowej nagrody przyznawanej przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, Stuttgart Institute of Management and Technology oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

NOWAK-GOCŁAWSKI ARTUR
NOWAK-GOCŁAWSKI ARTUR

Założyciel i szef biznesowej Grupy ANG oraz Fundacji Będę Kim Zechcę, zaangażowany w wiele projektów społecznych w tym w Koalicję Prezesi Wolontariusze, projekt Nienieodpowiedzialni.pl, Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych,  zwolennik strategii biznesowych opartych o idee zrównoważonego rozwoju, zaangażowania społecznego i budowy wartości wspólnej.

NOWAKOWSKI TOMASZ
NOWAKOWSKI TOMASZ

Od 2008 r. w Orange Polska odpowiada za sprawy korporacyjne. Wcześniej od 1994 r. związany z administracją publiczna, gdzie zajmował się problematyka integracji europejskiej i funduszy strukturalnych. Uczestnik negocjacji o członkostwo Polski w UE. W latach 2004–2008 podsekretarz, a następnie sekretarz stanu w UKIE i MRR. Sekretarz Komitetu Integracji Europejskiej. Kawaler Legii Honorowej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności