Język:

Rada ekspertów

KACHNIEWSKI MIROSŁAW
KACHNIEWSKI MIROSŁAW

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych. Przed dołączeniem do SEG pracował w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Wcześniej był pracownikiem Ministerstwa Przekształceń Własnościowych i Katedry Finansów Międzynarodowych SGH. Ma stopień naukowy doktora. Jest autorem wielu publikacji o tematyce ekonomicznej. Zasiada we władzach Europejskiego Stowarzyszenia Spółek Giełdowych (EuropeanIssuers).

KALEŃSKI IGOR
KALEŃSKI IGOR

Prezes Grupy Saatchi & Saatchi w Polsce. Członek Rady Nadzorczej polskiej firmy farmaceutycznej Sequoia. Prezes Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, członek Rady Reklamy, arbiter Komisji Etyki Reklamy i członek grupy doradczej RPP przy MSZ. Były członek Zarządu i Rady Nadzorczej Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego. Wcześniej pełnił funkcję prezesa agencji MRM Momentum Worldwide.

KAMIEŃSKI JANUSZ
KAMIEŃSKI JANUSZ

Konsultant, business developer, menedżer i trener. Prezes zarządu firmy EC sp. z o.o. Posiada doświadczenie w budowaniu i realizacji strategii na podstawie koncepcji CEM . Doradzał zarządom firm w Polsce, Czechach, Danii, Holandii, Niemczech, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Autor wielu publikacji i wystąpień publicznych podczas konferencji w Polsce i za granicą (Berlin, Vancouver, Szanghaj).

KASTORY EWA
KASTORY EWA

Senior Partner w House of Skills. Odpowiedzialna za obszar merytoryczny "Negocjacje i porozumienia". Autorka unikatowych projektów rozwojowych w obszarze negocjacji, zarządzania konfliktem i budowania porozumienia. W doradztwie wykorzystuje wieloletnie osobiste doświadczenie w zarządzaniu. Jest twórcą i kierownikiem merytorycznym Szkoły Negocjacji.

KLUZA STANISŁAW
KLUZA STANISŁAW

Doktor nauk ekonomicznych, twórca oraz pierwszy przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego (2006–2011). Były Minister i Wiceminister Finansów (2006), główny ekonomista oraz dyrektor departamentu w BGŻ (2002–2006). Wcześniej związany z McKinsey & Co (1998–1999) i Unilever (1994–1998). Wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych.

KOBESZKO JANUSZ
KOBESZKO JANUSZ

Ekspert Forum Od-nowa, pierwszy historycznie przyjęty student Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie, b. dyrektor departamentu w Ministerstwie Finansów, współpracował także z Instytutem Sobieskiego. Posiada uprawnienia audytora i doradcy podatkowego, ekspert na liście rezerwowej Komisji Europejskiej. Doradca samorządowy w Wielkopolsce, przeszkolił ponad tysiąc samorządowców.

KOBOSKO MICHAŁ
KOBOSKO MICHAŁ

Pracę dziennikarza rozpoczął w 1993 r. w „Gazecie Wyborczej”. Od 2004 r. kierował kolejno Forbes i Newsweek Polska. Autor fuzji redakcyjnej Dziennika Polska Europa Świat i Gazety Prawnej. W latach 2011–2012 kierował Bloomberg Businessweek Polska i Wprost. Obecnie wiceprezes Fundacji Świat Idea i redaktor naczelny portalu Project Syndicate Polska. Współwłaściciel agencji mówców Prime Speakers.

KOSIERADZKA ANNA
KOSIERADZKA ANNA

Profesor Politechniki Warszawskiej, Prodziekan ds. Nauki i Rozwoju na Wydziale Zarzadzania PW. Specjalistka i autorka licznych publikacji z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania produkcją oraz metod poprawy produktywności. Prowadziła studia podyplomowe i projekty dla przemysłu z obszaru zarządzania produkcją i poprawy produktywności. Współzałożycielka firmy informatycznej P2ware, wytwarzającej oprogramowanie do zarządzania projektami, programami i portfelami.

KOSSON GRZEGORZ
KOSSON GRZEGORZ

Chłonąc wiedzę i różne podejścia wypracował własny, oryginalny styl, który teraz wykorzystuje do wspierania firm, miast i krajów, w budowaniu marek i idei, które łączą masową przyjazność z głębokimi wartościami emocjonalnymi, społecznymi i kulturowymi. Autor bestsellerowej bestellerowej publikacji Złam Konwencję oraz pierwszej polskiej książki o storytellingu – Podaj Dalej.

KOTOW SEBASTIAN
KOTOW SEBASTIAN

Manager, przedsiębiorca, wykładowca z zakresu przywództwa, ekonomii zaufania oraz psychologii biznesu. Prowadzi wykłady, warsztaty i sesje strategiczne dla międzynarodowych korporacji, w których w ciągu ostatnich 10 lat wzięło udział ponad 30 tys. osób. Był Liderem praktyki Speed of Trust oraz CEO w FranklinCovey w Polsce, wcześniej Prezes Zarządu w Brian Tracy International. Obecnie Prezes Zarządu Redwood Institute Europe.

KOWALEWSKA MONIKA
KOWALEWSKA MONIKA

Od 3 lat prowadzi w Polsce projekt Superbrands - wyłaniający najlepsze marki na rynku i wspierający ich dalszy rozwój. Poprzednio przez 4 lata pracowała jako strateg marketingowy w Stratosfera Added Value, gdzie tworzyła strategie marek zarówno w Polsce, jak i w ogólnoeuropejskich projektach. Z wykształcenia psycholog społeczny. Prywatnie miłośniczka kotów i golfistka z hcp 7.

KOZAK JULIA
KOZAK JULIA

W 2003 otworzyła w Polsce oddział międzynarodowej agencji Fleishman-Hillard. Zajmuje się doradztwem w budowaniu strategii komunikacji dla firm polskich i zagranicznych oraz komunikacją kryzysową. Wiceprezes ZFPR. Prowadzi szkolenia i warsztaty edukacyjne dla firm z różnych branż. Wykłada w London School of Public Relations. 

KRAUS MACIEJ
KRAUS MACIEJ

Posiada szerokie doświadczenie w obszarze zarządzania sprzedażą i cenami na rynkach B2B i B2C w Polsce i nie tylko (USA, Rosja, Chiny, Niemcy, Francja). Doradzał zarówno globalnym koncernom (Ruch, Siemens, Syngenta, Audi, Daimler, Johnson& Johnson, Mondi), jak i MSE. Posiada też doświadczenie w zarządzaniu grupą produktów w Nestle. Autor licznych publikacji nt. strategii sprzedaży i zarządzania cenami. Wykładowca na Wydziale Zarządzania UW.

KRYNICKI OLAF
KRYNICKI OLAF

Rzecznik prasowy Samsung Electronics w Polsce. Odpowiada za komunikację firmy w Polsce. Od wielu lat związany z branżą PR. Od początku związany z branżą elektroniczną oraz energetyczną. Podczas swoich studiów doktoranckich zajmował się aspektem manipulacji w mediach i świecie polityki.

KUBALSKI GRZEGORZ
KUBALSKI GRZEGORZ

Prawnik, teoretyk i praktyk samorządu terytorialnego. Absolwent WPiA UW oraz Wydziału Fizyki UW. Od 2008 roku związany ze Związkiem Powiatów Polskich. Obecnie Zastępca Dyrektora Biura. Pełnił liczne funkcje samorządowe, obecnie jest członkiem Zarządu Powiatu Legionowskiego. W latach 2011-2015 roku ekspert zewnętrzny Kancelarii Prezydenta RP w pracach legislacyjnych związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego.

KUCZYŃSKI MICHAŁ
KUCZYŃSKI MICHAŁ

Ponad 15 lat doświadczenia w marketingu. Przez całe życie zawodowe kierował markami zarządzanymi lokalnie. Doświadczony w tworzeniu strategii, innowacji i komunikacji, ma na swoim koncie wiele udanych projektów ale też kilka porażek, z których nauczył się przede wszystkim tego że w marketingu nie ma jednej recepty na sukces. Zawodowo pasjonuje się psychologią i kulturowymi aspektami brandingu.

KULCZYK DOMINIKA
KULCZYK DOMINIKA

Ekspertka w zakresie komunikacji i relacji multikulturowych, strategicznej filantropii i społecznej odpowiedzialności biznesu. Współzałożycielka, z Jackiem Santorskim, Grupy Firm Doradczych Values i twórca Akademii Psychologii Przywództwa. Ma doświadczenie z pracy w zarządach, radach nadzorczych i prowadzeniu fundacji. Jest prezesem Green Cross, organizacji wspierającej nowoczesną ekologię.

LASOCKI DARIUSZ
LASOCKI DARIUSZ

Radca prawny i radny dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy. Aktywny społecznik na warszawskim osiedlu Gocław. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz British Centre for the Study of English and European Law. Zawodowo zajmuje się doradztwem prawnym dla globalnych i krajowych korporacji. Uczestnik licznych wyjazdów naukowych m.in. stypendysta Banku Austrii i Duke Law School (USA) a także słuchacz prestiżowej Haskiej Akademii Prawa Międzynarodowego (Holandia).

LEŚNIEWSKA BOŻENA
LEŚNIEWSKA BOŻENA

Członek Zarządu ds. Sprzedaży i Komercyjnej Digitalizacji w Orange Polska SA. Odpowiada za strategię, operacje i zarządzanie sprzedażą usług mobilnych, stacjonarnych i konwergentnych oraz rozwój i transformację biznesową e-commerce. Z powodzeniem wpływa na sukces firmy promując przywództwo angażujące i wyzwalające odpowiedzialność na każdym poziomie struktury zarządczej. Certyfikowany mentor.

LEWANDOWSKA ADRIANNA
LEWANDOWSKA ADRIANNA

Absolwent zagranicznego MBA, stypendysta Uniwersytetu St.Gallen w Center for Family Business i Uniwersytetu Wiedeńskiego w Institut für Familienunternehmen. Właściciel firmy doradczej Lewandowska&Partnerzy od lat wspiera firmy rodzinne w zakresie strategii rozwoju oraz procesów sukcesyjnych. Założyciel i prezes Instytutu Biznesu Rodzinnego, członek IFERA. Wykładowca MBA oraz studiów podyplomowych.

LEWANDOWSKA SYLWIA
LEWANDOWSKA SYLWIA

Psycholog biznesu, międzynarodowy coach, trener i facylitator. Od ponad 14 lat inspiruje i wspiera zmiany w organizacjach, zespołach i ludziach. Prowadzi Progressive Partners – innowacyjny zespół ekspertów od procesów rozwoju i zmiany w organizacjach. Od wielu lat związana ze środowiskiem społecznej odpowiedzialności biznesu – jako menedżer w Forum Odpowiedzialnego Biznesu, następnie menedżer w Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog”.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności