Język:

Rada ekspertów

GAJEWSKI ZBIGNIEW
GAJEWSKI ZBIGNIEW

Managing Director Związku Stowarzyszeń Rady Reklamy. Współtworzył m.in. dziennik Nowa Europa oraz miesięcznik „Businessman Magazine”. W latach 2006-2016 odpowiadał m.in. za komunikację i rozwój organizacji w PKPP Lewiatan. Inicjator projektu i szef I EFNI w Sopocie. Jest członkiem rządowego Zespołu ds. Odpowiedzialności Społecznej Przedsiębiorstw i Przewodniczącym Grupy ds. Promocji CSR w Polsce.

GALICA MATEUSZ
GALICA MATEUSZ

Client Service Director i Dyrektor ds. Komunikacji w TNS Polska. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii. Pracował w branży medialnej, reklamowej.. Jako szef zespołu ds. komunikacji laureat PRotona 2008 za najlepszy polski zespół ds. komunikacji korporacyjnej oraz WPP Cream Awards: Creme de la creme2014. Publikował m.in. w Media i Marketing Polska, Brief, Harvard Business Journal, Press, Marketing w Praktyce, Puls Biznesu, Businessman Magazine, Marketing Serwis.

GAWORSKI MARCIN
GAWORSKI MARCIN

Współzałożyciel agencji 180heartbeats + JUNG v. MATT oraz domu produkcyjnego F25. Współtwórca start-upu CheesCat. Ekspert ds. internetu i mobile w inkubatorze BonusCard. Zarządzający w McCann Erickson w latach 2001-2007. Aktywny działacz na rzecz rozwoju rynku usług marketingowych i e-commerce w skmSAR i SMB. Wykładowca, juror, nominowany w kategorii Człowiek Roku Impactor oraz AdMan Roku 2014.

GIERCZAK-GRUPIŃSKA KATARZYNA
GIERCZAK-GRUPIŃSKA KATARZYNA

Socjolog MBA w zakresie HR, hotelarz, dyplomowany lider zmiany. Od 2011 r. fundator i prezes Fundacji Firmy Rodzinne w Poznaniu oraz dyrektor operacyjny FBN Poland – międzynarodowej największej sieci firm rodzinnych. Członek zarządu od 2008 r. Inicjatywy Stowarzyszenia Firmy Rodzinne IFR w Warszawie. Współwłaściciel w firmie rodzinnej GELG.

GLEN PIOTR
GLEN PIOTR

Menadżer Zarządzający w warszawskim Teatrze Kamienica. Wcześniej, wieloletni szef CSR w PZU. Absolwent zarządzania i studium menedżerskiego Mini MBA na Uniwersytecie Łódzkim oraz podyplomowych studiów menedżerskich na SGH. Jest jedną z pierwszych osób w polskim biznesie, które zawodowo zajmują się CSR, tworząc standardy działania w tym obszarze.

GLUSMAN JUSTYNA
GLUSMAN JUSTYNA

Doktor nauk ekonomicznych, specjalizuje się w zagadnieniach polityki gospodarczej i regionalnej, samorządu terytorialnego, rozwoju miast i zarządzania miastem, funduszy unijnych i innowacji. Uczestnik i koordynator I edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego dla młodych naukowców w Kancelarii Prezydenta RP. Współpracuje z Forum Od-nowa, think tankiem projektującym zmiany systemowe w sektorze publicznym.

GÓRALCZYK BOGDAN
GÓRALCZYK BOGDAN

Profesor w Centrum Europejskim UW. Politolog i sinolog. Były szef Gabinetu Politycznego ministra Spraw Zagranicznych (2001–2003) i długoletni dyplomata, m.in. w latach 2003–2008 ambasador RP w Tajlandii, na Filipinach i w Związku Mjanma (d. Birma). Autor wielu książek i publikacji na temat Chin i Azji oraz Węgier. Ostatnio wydał: Sun Yat-sen. Misjonarz rewolucji, Warszawa 2013. 

GOŹDZIOR ŁUKASZ
GOŹDZIOR ŁUKASZ

Dyrektor Fundacji Marka dla Polski, której celem jestem stworzenie brandingu i budowa marki Polska. Wcześniej dyrektor Biura Promocji Miasta Poznań, gdzie odpowiadał za realizację Strategii Marki Poznań oraz powstanie innowacyjnego w skali ogólnopolskiej Systemu Koordynacji Promocji Miasta, narzędzia zarządzającego marką Poznań. Inicjator wielu innowacyjnych rozwiązań w marketingu miejsc m.in. Konsorcjum Marki Poznań. Wg. Brief jeden z 50. najbardziej kreatywnych w biznesie w 2013r.

GRENDOWICZ MARIUSZ
GRENDOWICZ MARIUSZ

Do września 2014 r. prezes Polskich Inwestycji Rozwojowych. Wcześniej prezes zarządu mBanku oraz wiceprezes zarządu Banku BPH. Rozpoczął swą międzynarodową karierę bankową w 1983 r. w Londynie. Następnie zajmował kierownicze stanowiska w Holandii, w Polsce i na Węgrzech. Były członek zarządu Związku Banków Polskich oraz prezes Polskiego Związku Pracodawców Prywatnych Banków i Instytucji Finansowych „Lewiatan”.

GREWIŃSKI MIROSŁAW
GREWIŃSKI MIROSŁAW

Doktor habilitowany polityki społecznej. Pracuje jako profesor w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, gdzie pełni funkcję prorektora. Autor oraz współautor ponad 180 publikacji naukowych, w tym 32 książek z zakresu polityki społecznej. Jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej i Polskiego Oddziału Klubu Rzymskiego.

GUZIK MARCIN
GUZIK MARCIN

Partner i wiceprezes Zarządu  TenStep Polska. W TenStep na świecie zajmuje się rozwojem metod narzędzi i programów wdrażania zarządzania projektami, portfelami, programami, biur projektów. Projektant wielu procesów wdrożeniowych zakończonych sukcesem. Doradca menedżerów i zarządów polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Informatyki i Zarządzania.

HAJDUK ARKADIUSZ
HAJDUK ARKADIUSZ

Partner Zarządzający ALLBRIDGE Business Advisory (Member of DOOR International). Posiada doświadczenia w strategicznym zarządzaniu HR, modelowaniu kultur organizacyjnych, zarządzaniu wiedzą i innowacjami, marketingiem, eventami oraz PR. Jeden z pierwszych w Europie certyfikowanych Executive Facilitators w rozwoju efektywnych kultur opartych o organizacyjną oraz indywidualną współodpowiedzialność (accountability).

HALICKI MATEUSZ
HALICKI MATEUSZ

Doktor nauk ekonomicznych, ekspert w zakresie zarządzania, finansowania innowacji i rozwoju. Prezes Zarządu ECORYS Polska - jednej z najstarszych firm doradczych na rynku europejskim, specjalizującej się w konsultingu stanowiącym połączenie usług badawczych, analitycznych, strategicznych oraz komunikacyjnych. Pomysłodawca konsolidacji sektora medialno-kreatywnego w celu podniesienia jego konkurencyjności, inicjator pierwszego w Polsce klastra działającego w tym obszarze (Creative Communication Cluster).

HATALSKA NATALIA
HATALSKA NATALIA

Obserwatorka trendów, autorka bloga http://hatalska.com uznawanego za jeden z najbardziej wpływowych blogów w Polsce i bestsellerowej książki Cząstki Przyciągania.  Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Jako stypendystka prestiżowego programu Joseph Conrad Scholarship studiowała również w London Business School w Wielkiej Brytanii. Współpracuje z domem mediowym Universal McCann jako Chief Inspiration Officer.

HEJNOWSKI SEBASTIAN
HEJNOWSKI SEBASTIAN

Zarządza w regionie CEE firmą MSL, prezes agencji kreatywnej Leo Burnett Warsaw. Członek zespołu zarządzającego Publicis Communications w Polsce. Uznany ekspert z ponad 15 letnim doświadczeniem w komunikacji kryzysowej i społecznej. W MSL strategicznie doradzał największym, wiodącym klientom w branży medialnej, retail, FMCG i blue chip. Jest także jurorem na największych branżowych konkursach, m.in. Golden Drum w Słowenii, Cristal Festival we Francji, Złote Spinacze w Polsce, czy Pravda Awards na Ukrainie. 

IZMAŁKOWA JULIA
IZMAŁKOWA JULIA

Psycholog, założycielka Izmałkowa Consulting, jedynej w Polsce firmy wykorzystującej badania etnograficzne dla celów marketingowych i biznesowych. Była strategiem w agencjach reklamowych DDB i EURO RSCG. Realizuje badania m.in. dla firm finansowych, farmaceutycznych, FMCG. Publikuje, wykłada na studiach podyplomowych, bierze udział w wystąpieniach naukowych i konferencjach branżowych.

JAMROZIAK TOMASZ
JAMROZIAK TOMASZ

Psycholog biznesu, coach, wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu PW. Właściciel firmy szkoleniowej Otwarte Przestrzenie. Jako ekspert współpracuje z TVP, TVN, „Trójką”, Radiem Bis, „Dziennikiem”. Jego klientami są zarządy i menedżerowie polskich i międzynarodowych firm, którym doradza w zakresie rozwoju, łącząc poczucie humoru z głęboką pracą i inspirację z praktyką.

JASŁOWSKA MONIKA
JASŁOWSKA MONIKA

Przez 6 lat, kierowała Działem Brand PR, w największej polskiej firmie farmaceutycznej Polpharma. Zainicjowała szereg kampanii społecznych i edukacyjnych, które zdobyły wiele międzynarodowych nagród. Obecnie zajmuje się tworzeniem procesów brandingowych oraz budowaniem silnych marek produktowych i korporacyjnych na wszystkich rynkach Grupy Polpharma. Członek stowarzyszenia EACD (European Association of Communication Directors). Zasiada w kapitułach wielu konkursów marketingowych.

JAŻDŻEWSKI LESZEK
JAŻDŻEWSKI LESZEK

Politolog i publicysta, regularnie zamieszcza komentarze w polskich mediach. Redaktor naczelny magazynu „Liberté!”, liberalnego pisma społeczno-politycznego. Członek rady fundacji Projekt: Polska.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności