Język:

PARTNERZY

KURHAUS PUBLISHING
KURHAUS PUBLISHING

Jest butikiem wydawniczym, który powstał w 2009 r. z pasji czytania i ciekawości świata. Kurhaus wydaje głównie literaturę faktu, opisującą osoby, które stoją w tle wielkich wydarzeń, i wydarzenia, które są tłem dla wielkich ludzi. Pozycje publikowane przez Kurhaus Publishing wytyczają nowe ścieżki w dyskusjach o współczesnej Polsce i świecie, podsycają debatę o kluczowych wyzwaniach i prowokują do refleksji.
www.kurshauspublishing.com

MT BIZNES
MT BIZNES

Istnieje od 2001 r. i jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw ekonomiczno-biznesowych w Polsce. Jego celem jest prezentowanie najnowszych tendencji w dziedzinie zarządzania, marketingu, ekonomii i psychologii biznesu. Książki wydawnictwa MT Biznes kierowane są do menedżerów wszystkich szczebli, środowiska akademickiego oraz wszystkich zainteresowanych tematyką biznesową.
www.mtbiznes.pl

POLTEXT
POLTEXT

Wydawnictwo działa w branży wydawniczej od 1989 r. Publikuje tytuły z zakresu ekonomii, zarządzania, prawa gospodarczego, finansów, bankowości, ubezpieczeń, handlu, marketingu, HR, psychologii i socjologii. Wydaje również specjalistyczne słowniki i podręczniki do nauki języków obcych z płytami CD. Specjalizuje się m.in. w pozycjach na temat zarządzania autorstwa polskich praktyków i ekspertów – ich autorami są profesorowie wyższych uczelni i praktycy biznesu.
www.poltext.pl

STUDIO EMKA
STUDIO EMKA

Oficyna Studio Emka działa od ponad dwudziestu lat. Specjalizuje się w pozycjach literatury motywacyjnej. Książki publikowane przez Emka to z jednej strony klasyczne pozycje motywacyjne i zarządcze znane z rynku amerykańskiego, a z drugiej – pozycje autorstwa polskich praktyków i specjalistów (m.in. Sławomira Lachowskiego, twórcy mBanku). Większość pozycji wydawanych przez Studio Emka ma wspierać menedżerów i przedsiębiorców w działaniu.
www.stuidoemka.com.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności