Język:

PARTNERZY

KANCELARIA PRAWNA BWHS
KANCELARIA PRAWNA BWHS

Kancelaria Prawna BWHS powstała z inicjatywy radców prawnych i doradców podatkowych. Zespół BWHS tworzą doświadczeni prawnicy, od wielu lat aktywnie uczestniczący w świadczeniu pomocy prawnej i doradztwa podatkowego na rzecz polskich i międzynarodowych firm. Szeroki zakres doświadczeń zawodowych prawników BWHS gwarantuje najwyższy standard obsługi we wszystkich dziedzinach prawa gospodarczego.
www.bwhs.pl 

SOHO DEVELOPMENT
SOHO DEVELOPMENT

Spółka założona w 1994 roku przez Ministra Przekształceń Własnościowych, działającego w imieniu Skarbu Państwa w ramach Programu Powszechnej Prywatyzacji (PPP).  Obecnie długoterminowa strategia Funduszu zakłada koncentrację na działalności deweloperskiej w oparciu o posiadany bank ziemi oraz sprzedaż aktywów niestrategicznych. Aktualnie prowadzona jest inwestycja na terenie Soho Factory w Warszawie oraz w Krakowie (Cracovia Property).
www.sohodevelopment.pl 

PRÓCHNIK SA
PRÓCHNIK SA

Próchnik jest jedna z wiodących marek modowych oraz jedną z pięciu pierwszych polskich firm notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, obecną na niej nieprzerwanie od 1991 r. Marka Próchnik reinterpretuje XX-wieczne modowe klasyki, uwspółcześniając i nadając im nowoczesny styl. Próchnik SA jest jedyną spółką w segmencie mody męskiej sygnowaną nazwiskiem realnego patrona, bohatera, patrioty – Adama Feliksa Próchnika.
prochnik.pl

RAGE AGE (EQUITY DOCTORS SP. Z O.O.)
RAGE AGE (EQUITY DOCTORS SP. Z O.O.)

Rage Age by Czapul jest ekskluzywną, niszową polską marką modową, należącą do grupy Próchnik SA. Powstała jako projekt znanego designera Rafała Czapula i inwestora i przedsiębiorcy Rafała Bauera. Butiki marki Rage Age by Czapul działają w najbardziej prestiżowych centrach handlowych w sąsiedztwie ekskluzywnych marek w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Krakowie. Projektant tworzy wizerunek otwartego mężczyzny, który docenia doskonałą jakość ubrań.
www.rageage.co.uk/pl

SOHO FACTORY
SOHO FACTORY

Jest przestrzenią kreatywną na rewitalizowanym terenie poprzemysłowym na warszawskim Kamionku (Praga). Soho Factory stawia sobie za cel rozwijanie na postindustrialnej tkance dawnych hal produkcyjnych nowej artystycznej i architektonicznej jakości. Na terenie Soho Factory odbywają się wydarzenia kulturalne, pokazy i wystawy, działają tu też m.in.: THINKTANK, Fundusz Inwestycyjny Black Lion SA, Rage Age, MaleMEN, restauracja Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler.
www.sohofactory.pl 

RESTAURACJA WARSZAWA WSCHODNIA BY MATEUSZ GESSLER
RESTAURACJA WARSZAWA WSCHODNIA BY MATEUSZ GESSLER

To restauracja tworzona we współudziale Mateusza Gesslera i Roberta Kondzieli. Robert, mistrz kuchni staropolskiej, tworzy dania okraszone francuskim je ne sais quoi! Mateusza Gesslera. Restauracja, którą będzie podziwiał warszawiak, New Yorker, Parisien, Milanese. W sercu Europy, w sercu Warszawy! Na Pradze.
gessler.sohofactory.pl

WECO-TRAVEL
WECO-TRAVEL

Powstała w 1992 r. jest jednym z liderów obsługi podróży służbowych w Polsce i na świecie Posiada sieć własnych biur na terenie Polski zlokalizowanych w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu oraz  poza granicami kraju: w Skandynawii, na Węgrzech oraz w Czechach. Wkrótce grupa obecna będzie również w Bułgarii, Rosji oraz Rumunii. Wszystkie biura Weco-Travel posiadają akredytację IATA – Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego.
www.weco.com.pl