Język:

PARTNERZY

VIVUS
VIVUS

Vivus Finance to spółka należąca do północnoeuropejskiej grupy 4financeGroup, wiodącej firmy w branży pożyczek online działającej w 17 krajach. Vivus jest liderem rynku pożyczek internetowych oraz sektora fintech w Polsce. Firma przeprowadziła prawdziwą rewolucję w branży consumer finance. Stała się także przykładem jak w branży fintech rozwinąć się od startupu do dochodowej organizacji. W 2012 roku Vivus uruchomił sprzedaż pożyczek przez Internet na rynku polskim. Od początku swej działalności jest regularnym laureatem wielu nagród w zakresie obsługi klienta. 
https://www.vivus.pl/

KANCELARIA PRAWNA WKB
KANCELARIA PRAWNA WKB

WKB świadczy specjalistyczne doradztwo m.in. w dziedzinie prawa energetycznego, prawa zamówień publicznych, prawa konkurencji, prawa korporacyjnego, prawa własności intelektualnej, prawa nieruchomości oraz ochrony środowiska. Doświadczenie kancelarii obejmuje prowadzenie projektów prywatyzacyjnych oraz transakcji na rynku fuzji i przejęć. Ponadto WKB posiada doświadczony zespół prawników procesualistów.
www.wkb.pl

WECO-TRAVEL
WECO-TRAVEL

Powstała w 1992 r. jest jednym z liderów obsługi podróży służbowych w Polsce i na świecie Posiada sieć własnych biur na terenie Polski zlokalizowanych w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu oraz  poza granicami kraju: w Skandynawii, na Węgrzech oraz w Czechach. Wkrótce grupa obecna będzie również w Bułgarii, Rosji oraz Rumunii. Wszystkie biura Weco-Travel posiadają akredytację IATA – Międzynarodowego Zrzeszenia Transportu Lotniczego.
www.weco.com.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności