Język:

Europejskie Forum Nowych Idei

26-28 września 2018, VIII edycja wydarzenia

Europejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Przedstawiciele biznesu, charyzmatyczni mówcy, liderzy i decydenci oraz autorytety ze świata kultury i nauki podczas kilkudziesięciu wydarzeń, paneli, spotkań otwartych, kontrapunktów czy nocnych rozmów debatują o najważniejszych wyzwaniach dla biznesu i społeczeństw w zmieniającym się świecie, o globalnych trendach oraz o przyszłym kształcie Unii.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia odbyły się następujące THINKTANK: „Nigdy nie jesteśmy bezradni”- rozmowa z Henrykiem Wujcem o książce „Rozmowy o odpowiedzialności”, którą poprowadziła dr Małgorzata Bonikowska, prezes THINKTANK, „Co się stanie z Ameryką?” - spotkanie z autorką książki, Dorota Warakomska, dziennikarką, publicystką, prezes Kongresu Kobiet, prowadzone przez dr Małgorzatę Bonikowską, "Sposób na zrównoważony rozwój. Przywództwo i co-creation", którą poprowadziła dr Katarzyna Młynek, dyrektor programowa THINKTANK.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności