Język:

ARCHIWUM

Kwartalnik THINKTANK ukazuje się od lata 2009 r. w nakładzie 5 tys. egz.  W czterech działach: Trendy, Firma, Państwo i Lider prezentuje nowe idee dotyczące rozwoju oraz inspirujące i sprawdzone narzędzia zarządzania. Na łamach magazynu THINKTANK publikują wyłącznie praktycy i eksperci w swoich dziedzinach. Magazyn jest dostępny w prenumeracie oraz jako element pakietu THINKTANK SOCIETY.

TEMAT NUMERU

Mądry dialog z otoczeniem to podstawa wszelkiej działalności, nie tylko biznesowej, lecz także ludzkiej. Uniwersalny standard dobrej rozmowy – schody do nieba – pozwala na osiągnięcie celu każdej interakcji, ale też na dobre doświadczenia i pogłębienie relacji – pisze Jacek Santorski, psycholog biznesu.

Kontrapunkt: Metropolie świetnie zrozumiały fenomen mobilności mieszkańców i wykorzystują go, usprawniając usługi publiczne. Uczą się też wpływania na postawy obywateli poprzez odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Czy administracja centralna i biznes powinny się uczyć od miast? Dyskutują Beata Bochińska i Edwin Bendyk.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności