Język:

CENTRUM INFORMACJI

Polskie Radio

28.11.2013 r.

Nobliści mówią jednym głosem: działaj przez dialog

Jak można osiągnięcia Noblistów wykorzystać w życiu społecznym? Laureaci Pokojowej Nagrody Nobla debatowali w Polsce nad problemami świata. Zgodnie doszli do wniosku, że świat bez wartości nie ma przyszłości.
Więcej

Forbes.pl

27.11.2013 r.

Marketing pokochał sport

Choć w czasach kryzysu wiele firm było zmuszonych ciąć swoje budżety przeznaczone na marketing, to w obszarze sponsoringu sportowego suma wydatków rosła z roku na rok. W 2012 roku osiągnęła kwotę 2,5 mld złotych.

Więcej

TVP Sport

17.10.2013 r.

Pieniędzy w polskim sporcie będzie coraz więcej

Siatkówka, to po piłce nożnej najchętniej sponsorowana dyscyplina sportu w Polsce – tak wynika z najnowszego raportu ośrodka THINKTANK.

Więcej

Polskie Radio

15.10.2013 r.

Brazylia 2014: Dzięki polskiej reprezentacji Polska straciła miliony

Kolejna nieobecność polskiej reprezentacji w piłce nożnej na najważniejszej piłkarskiej imprezie świata – Mundialu 2014 w Brazylii to nie tylko wielkie straty finansowe piłkarzy, klubów i PZPN i wstyd dla kibiców, to również miliony złotych, które straciły polskie firmy i gospodarka.

Więcej

Agencja Informacyjna NEWSERIA

12.07.2013 r.

Polacy Chińczykami Europy. Narracja polskiego sukcesu w świecie.

Ośrodek analityczny THINKTANK w ramach programu „Globalna firma” rozpoczął dziś projekt „Narracja sukcesu polskiej transformacji. Jak przekonująco mówić światu o polskiej transformacji i sile polskiej gospodarki?”. Efektem cyklu sesji z udziałem instytucji publicznych, biznesu, ludzi kultury i ekspertów będzie dokument analityczny – rodzaj „guidebooka” pomagającego w formułowaniu komunikatów i opowieści o Polsce.
Więcej

Agencja Informacyjna NEWSERIA

01.07.2013 r.

Motoryzacja szansą rozwoju inwestycji zagranicznych w Polsce

Wydłużenie czasu działania Specjalnych Stref Ekonomicznych, wsparcie inwestycji produkcyjnych w okresie 2014-2020, nacisk na efektywne wsparcie Badań, Rozwoju i Innowacyjności, pakiet dla poprawy kondycji rynku samochodowego z pełnym odliczeniem VAT, nowoczesnym podatkiem ekologicznym i sprawnym systemem kontroli technicznej pojazdów – to główne wnioski z debaty dialogu społecznego pt. „Inwestycje zagraniczne w branży motoryzacyjnej w Polsce” zorganizowanej przez ośrodek analityczny THINTANK w Klubie Polskiej Rady Biznesu.
Więcej

Wyborcza.biz

17.06.2013 r.

W Polsce brakuje dyskusji o przyszłości Unii

Nie możemy traktować Unii tylko jako dawcy. Polacy muszą szerzej włączyć się do dyskusji o strategii dla Europy. Jeśli tego nie zrobimy, inni za nas ustalą naszą przyszłość - takie wnioski płyną z warszawskiej debaty o konkurencyjności UE w globalnym świecie.
Więcej

Dziennik Łódzki

07.09.2013  r.

Łódź mogłaby stać się "smart city", stawiając na ofertę dla mieszkańców i nowe technologie

Na tegorocznym Forum Ekonomicznym w Krynicy magazyn Think Tank zaprezentował raport pt. "Przyszłość miast. Miasta przyszłości".

Więcej

Reo.pl

06.09.2013 r.

THINKTANK i RWE wspólnie o miastach przyszłości. Raport „Przyszłość miast – miasta przyszłości”

Ośrodek analityczny THINKTANK we współpracy z RWE Polska uruchamiają ogólnopolski program „Miasta Przyszłości”. Inauguracja programu połączona z prezentacją raportu „Przyszłość miast – miasta przyszłości” miała miejsce podczas debaty „Miasta przyszłości – utopia czy rzeczywistość?” w trakcie XXIII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój.
Więcej

Elektroinzynieria.pl

06.09.2013 r.

THINKTANK i RWE wspólnie o miastach przyszłości. Raport „Przyszłość miast - miasta przyszłości"

Ośrodek analityczny THINKTANK we współpracy z RWE Polska uruchamiają ogólnopolski program „Miasta Przyszłości". Inauguracja programu połączona z prezentacją raportu „Przyszłość miast – miasta przyszłości" miała miejsce podczas debaty „Miasta przyszłości – utopia czy rzeczywistość?" podczas XXIII Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój.
Więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, ze zgadzasz się na ich użycie Polityka prywatności